Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:34:26

Сучасні аспекти працевлаштування студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова

14.11.2013   11:00Агенцiя

14 листопада 2013 року об 11:00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Г.Полуботка, 6А) у рамках заходів до Міжнародного дня студентів відбудеться круглий стіл «Сучасні аспекти працевлаштування студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова».
Учасники  заходу: депутати Чернігівської міської ради, представники первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, обласної профспілки працівників освіти і науки України, обласної студентської ради, студенти випускних курсів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, журналісти електронних та друкованих ЗМІ.
У рамках круглого столу відбудеться обговорення механізмів підтримки та захисту випускників вишів щодо їх подальшого працевлаштування, шляхів підвищення ефективності діяльності студентського самоврядування та профкому, налагодження їх співпраці з депутатським корпусом тощо.

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.