Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:31:26

Презентація книги "На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні"

08.11.2013   14:00Агенцiя

8 листопада, п’ятниця, о 14.00, у культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбудеться презентація книги «На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні».
Книга листів родини Ліндфорсів-Русових (1893–1926) – видатних діячів культури, науки, освіти, громадського руху в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття, доля яких тісно повязана з Чернігівщиною.
Книга сповнена щирих людських почуттів, історія листування дає уявлення про високоморальну шляхетну родину, головними вартостями якої були: прагнення знань активне громадське життя гуманістична ідея, боротьба за зміни у суспільному житті і незалежність України. В числі адресантів і адресатів –Софія Русова Олександр Русов Юрій Русов Олександр Ліндфорс Любов Русова-Ліндфорс Ніна Ліндфорс-Михалевич,Яків Жданович Анна (Галя) Жданович, які зробили значний вклад в культурну спадщину України. Життя родини розгортається на тлі революцій воєн втрат репресій і прочитується як захоплива людська історія. Вона ніби запрошує кожного хто розгорне цю книгу читати її з особливим настроєм і шанобою. Пізнати їхній світ – то очистити і своє сумління набути бодай крихту тієї інтелігентності порядності одержимості патріотизму яких нам так бракує сьогодні. Листи друкуються вперше.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.