Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 15:14:50

Всі нюанси грошових переказів фізичних осіб

30.10.2013   14:00Агенцiя

Такою буде тема обговорення в рамках соціально-освітнього проекту «Фінансовий клуб», що реалізує Банк ПІВДЕННИЙ. Прес-конференція за участю столичних і місцевих експертів відбудеться 30 жовтня о 14.00 в конференц-залі готелю «Україна» (пр-т. Миру, 33, IV поверх).

Під час цієї зустрічі чернігівські журналісти отримають  вичерпну інформацію про тенденції  на ринку грошових переказів в  Україні та світі, а також про  деякі нюанси надання цієї фінансової послуги. Зокрема, цікаво буде дізнатися про особливості кожної з міжнародних фінансових систем грошових переказів, про формування тарифної політики залежно від географії їхньої діяльності тощо.

Варто відзначити, що обсяг грошових переказів в межах України знижується, а от потік надходжень коштів з-за кордону для фізичних осіб продовжує зростати. Так, упродовж І півріччя 2013 року міжнародні системи грошових переказів перевели в нашу країну близько 2,2 млрд. доларів США. Експерти прогнозують, що до кінця року обсяг таких переказів зросте ще на 10-15 %.

В ході роботи «Фінансового клубу» на запитання журналістів  нададуть відповіді:
Марина Слободяник  -  начальник відділу обслуговування фізичних осіб Київського філіалу банку ПІВДЕННИЙ;
Олександр Мамай – начальник відділення Київського філіалу банку ПІВДЕННИЙ у м. Чернігів.

Пропонуємо чернігівським  журналістам скористатися нагодою  отримати цікаву економічну інформацію безпосередньо від експертів, а також підвищити свою професійну компетентність у вищезгаданій сфері!

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини