Презентація серії книг “Підривна література”
1 листопада в приміщенні Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана відбудеться презентація серії книг “Підривна література”.
Це продовження унікального проекту “Бібліотеки газети “День”” Україна Incognita”. На цьогорічному Форумі видавців у Львові серія визнана одним з 10 найкращих видань України. Йдеться про 15 збірок української публіцистики від Тараса Шевченка до Ліни Костенко. Серед імен, представлених читачеві – Юрій Шевельов, Андрій Сахаров, Степан Бандера, Симон Петлюра, Дмитро Донцов, Єжи Гедройц, Михаїл Хейфец, Андрей Шептицький, Джеймс Мейс, Михайло Грушевський, Віктор Петров, Борис Грінченко, Іван Огієнко.
Зустріч проходитиме за участю головного редактора газети “День” Лариси Івшиної. Початок – об 11.00.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression