Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 07:32:53

Нагородження авторів кращих есе

28.10.2013   12:00Агенцiя

28 жовтня о 12:00 в експертному клубі «Чиста політика» (вул. Гетьмана Полуботка, 6А) відбудеться нагородження переможців конкурсу студентських робіт, присвяченого Дню українського козацтва.
Конкурс ініційовано Чернігівським студентським порталом за підтримки депутатів Чернігівської міської ради. Він проводиться у рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді.
Учасниками конкурсу стали студенти вищих навчальних закладів обласного центру, які висловили своє бачення ролі та місця українського козацтва на різних етапах розвитку нашої держави. Всі роботи оприлюднені на сайті Чернігівського студентського порталу у вкладці КОНКУРС – 10.2013.
Найбільшу активність проявили представники Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, які й здобули всі призові місця:
У церемонії нагородження переможців візьмуть участь депутати Чернігівської міської ради Сергій Вакуленко та Людмила Скоробагатько, які надали всебічну підтримку в організації та проведенні конкурсу.

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.