Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 09:21:25

Презентація проекту "Відкритий інтернет-простір для районних ЗМІ центральної України"

28.10.2013   13:30Агенцiя

У  вересні 2013 року стартував проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України». Його реалізує сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження». Докладніше про цей проект, його мету та умови участі чернігівських ЗМІ розкажуть представники ГО «Світло» під час прес-конференції, що відбудеться 28 жовтня о 13.30 в готелі «Україна» (IV поверх).

Метою проекту є створення безкоштовних WEB-сайтів для районних друкованих ЗМІ Північної України (Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей) та навчання представників цих ЗМІ навичкам адміністрування сайтів, управління новинним контентом та інтеграції з соціальними мережами та новітніми медіа.
 
Проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України» є логічним продовженням вдалих проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму», «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Півдня України» та «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України».

Крім безпосереднього створення WEB-сайтів, в рамках проекту передбачені:
- навчальні семінари для представників відібраних ЗМІ;
- розробка і випуск посібника для журналістів;
- презентація даних WEB-сайтів в Інтернет просторі Україні, а також серед представників ЗМІ, влади, громадських організацій і т.д.

Довідково: Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» створена в 2005 році. Мета роботи - задоволення та захист соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі та АР Крим. Досвід реалізації проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» завсідчує, що редакції районних ЗМІ розуміють важливість виходу за межи традиційного формату та активної праці в мережі Інтернет.
 

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.