Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:18:56

Презентація проекту "Відкритий інтернет-простір для районних ЗМІ центральної України"

28.10.2013   13:30Агенцiя

У  вересні 2013 року стартував проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України». Його реалізує сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження». Докладніше про цей проект, його мету та умови участі чернігівських ЗМІ розкажуть представники ГО «Світло» під час прес-конференції, що відбудеться 28 жовтня о 13.30 в готелі «Україна» (IV поверх).

Метою проекту є створення безкоштовних WEB-сайтів для районних друкованих ЗМІ Північної України (Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей) та навчання представників цих ЗМІ навичкам адміністрування сайтів, управління новинним контентом та інтеграції з соціальними мережами та новітніми медіа.
 
Проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України» є логічним продовженням вдалих проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму», «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Півдня України» та «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України».

Крім безпосереднього створення WEB-сайтів, в рамках проекту передбачені:
- навчальні семінари для представників відібраних ЗМІ;
- розробка і випуск посібника для журналістів;
- презентація даних WEB-сайтів в Інтернет просторі Україні, а також серед представників ЗМІ, влади, громадських організацій і т.д.

Довідково: Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» створена в 2005 році. Мета роботи - задоволення та захист соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі та АР Крим. Досвід реалізації проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» завсідчує, що редакції районних ЗМІ розуміють важливість виходу за межи традиційного формату та активної праці в мережі Інтернет.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.