Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:30:26

Ювілейний концерт до 10-ї річниці з Дня створення військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України та 15-ї річчя військового духового оркестру

08.10.2013   19:00Агенцiя

8 жовтня о 19 годині у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться ювілейний концерт у двох відділеннях “КРАЩЕ ЗА 10 РОКІВ”
До 10-ї річниці з Дня створення військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України та 15-ї річчя військового духового оркестру Центр презентує програму під час якої, завдяки своїм найкращим музичним напрацюванням, глядачі зможуть поринути в прекрасний світ музичних спогадів гортаючи сторінки творчої історії мистецького колективу

У програмі беруть участь:
– духовий оркестр, біг-бенд та балет, військово-музичного центру;
– солісти: Світлана Філін, Світлана Макаренко, Едуард Брагіда, Тетяна Манойленко, Іван Супрун, Сергій Бусло, Ольга Рогожа, Євген Примак, Володимир Грищенко, Ірина Цуканова, заслужена артистка України Марина Гончаренко та заслужений артист України Михайло Тищенко.

Телефони для довідок – 0(4622) 69-93-60, 0(4622) 4-41-34.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.