Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 01:40:23

Прес-конференція присвячена проведенню у Чернігові та Ніжині "Покровських читань"

04.10.2013   11:00Агенцiя

4 жовтня, у п’ятницю, о 11.00 у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться прес-конференція присвячена проведенню у Чернігові та Ніжині «Покровських читань».
У заході візьмуть участь: голова ГО літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” Віктор Татарин, Станіслав Тавлуй, керівник проекту "Молодь Чернігівщини - авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні", заступник голови правління МГО ЦПМ "Апельсин", заступник секретаря, Літературної студії Ніжинського державного університету імені М. Гоголя Катруся Сафригіна, заступник голови ЧМГО «Суспільна служба України» Олександр Ясенчук.
12 жовтня о 13.00 у Будинку дітей та юнацтва в Ніжині та 15 жовтня з 13-ї години у  музеї Михайла Коцюбинського в Чернігові  Літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” за підтримки виконкому Ніжинської міської ради, депутата Чернігівської міської ради Костянтина Іванова, разом в партнерстві з Чернігівською філією Національної Спілки письменників України, Молодіжною Громадською Організацією Центром Прогресивної Молоді “Апельсин”, Літературною студією Ніжинського Державного університету імені Миколи Гоголя, Культурно-мистецьким центром “Інтермецо”  та студентською радою НДУ ім. М.Гоголя проводяться  перші читання.
Громадська організація Літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” створена нещодавно, у вересні цього року. Але про неї, як про ініціативну групу знають вже давно, майже шість років, завдяки проведенню фестивалів з такою ж назвою – “Гоголівка”. До об’єднання увійшли  студенти НДУ імені М. Гоголя та вже знані письменники: Ярослав Гадзінський, Тетяна-Марія Литвинюк, Олександр Гадзінський, Віктор Божок, Вікторія Кривенко, Дарка Москаленко.
З питань участі у заході контактувати можна з:
Віктор Татарин 063 948 46 35
Олександр Ясенчук: 063 236 18 03

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини