Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 21:09:30

Прес-конференція присвячена проведенню у Чернігові та Ніжині "Покровських читань"

04.10.2013   11:00Агенцiя

4 жовтня, у п’ятницю, о 11.00 у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться прес-конференція присвячена проведенню у Чернігові та Ніжині «Покровських читань».
У заході візьмуть участь: голова ГО літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” Віктор Татарин, Станіслав Тавлуй, керівник проекту "Молодь Чернігівщини - авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні", заступник голови правління МГО ЦПМ "Апельсин", заступник секретаря, Літературної студії Ніжинського державного університету імені М. Гоголя Катруся Сафригіна, заступник голови ЧМГО «Суспільна служба України» Олександр Ясенчук.
12 жовтня о 13.00 у Будинку дітей та юнацтва в Ніжині та 15 жовтня з 13-ї години у  музеї Михайла Коцюбинського в Чернігові  Літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” за підтримки виконкому Ніжинської міської ради, депутата Чернігівської міської ради Костянтина Іванова, разом в партнерстві з Чернігівською філією Національної Спілки письменників України, Молодіжною Громадською Організацією Центром Прогресивної Молоді “Апельсин”, Літературною студією Ніжинського Державного університету імені Миколи Гоголя, Культурно-мистецьким центром “Інтермецо”  та студентською радою НДУ ім. М.Гоголя проводяться  перші читання.
Громадська організація Літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” створена нещодавно, у вересні цього року. Але про неї, як про ініціативну групу знають вже давно, майже шість років, завдяки проведенню фестивалів з такою ж назвою – “Гоголівка”. До об’єднання увійшли  студенти НДУ імені М. Гоголя та вже знані письменники: Ярослав Гадзінський, Тетяна-Марія Литвинюк, Олександр Гадзінський, Віктор Божок, Вікторія Кривенко, Дарка Москаленко.
З питань участі у заході контактувати можна з:
Віктор Татарин 063 948 46 35
Олександр Ясенчук: 063 236 18 03

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.