Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 06:33:31

Круглий стіл: Чи стане Чернігів наступником проєвропейської традиції

26.09.2013   12:00Агенцiя

«Використання прапора Європи в Україні: перспективи Чернігова» - тема круглого столу, що відбудеться 26 вересня о 12.00 в дискусійному клубі «Експертна думка». Мета заходу – поінформувати громадський актив міста про ініціативу з піднімання прапору Європи поряд із Державним прапором під час урочистостей та державних свят.

До участі запрошуються депутати Чернігівської  міської ради, представники громадських  організацій, політичних партій та засобів масової інформації, а також усі, кому небайдужа заявлена тема.

Довідка: За ініціативи депутата Сумської міської  ради із фракції «Рідне місто» Олександра Хоруженка у травні 2013 року було ухвалено рішення про використання прапору Європи під час офіційних заходів та державних свят поряд із Державним прапором України в місті Суми. Рішення було підтримано Сумським міським головою Геннадієм Мінаєвим та прийнято 52 голосами із загальної кількості 76 депутатів.
За цей час ініціатива поширилась містами України. Уже 12 українських міст прийняли відповідні рішення на рівні органів місцевого самоврядування. Особливою активністю в поширенні цього символічного проекту вирізняються випускники Української школи політичних студій Ради Європи.
Організатори: Українська школа політичних студій, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та Дискусійний клуб «Експертна думка».

 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини