Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 05:56:04

Круглий стіл: Чи стане Чернігів наступником проєвропейської традиції

26.09.2013   12:00Агенцiя

«Використання прапора Європи в Україні: перспективи Чернігова» - тема круглого столу, що відбудеться 26 вересня о 12.00 в дискусійному клубі «Експертна думка». Мета заходу – поінформувати громадський актив міста про ініціативу з піднімання прапору Європи поряд із Державним прапором під час урочистостей та державних свят.

До участі запрошуються депутати Чернігівської  міської ради, представники громадських  організацій, політичних партій та засобів масової інформації, а також усі, кому небайдужа заявлена тема.

Довідка: За ініціативи депутата Сумської міської  ради із фракції «Рідне місто» Олександра Хоруженка у травні 2013 року було ухвалено рішення про використання прапору Європи під час офіційних заходів та державних свят поряд із Державним прапором України в місті Суми. Рішення було підтримано Сумським міським головою Геннадієм Мінаєвим та прийнято 52 голосами із загальної кількості 76 депутатів.
За цей час ініціатива поширилась містами України. Уже 12 українських міст прийняли відповідні рішення на рівні органів місцевого самоврядування. Особливою активністю в поширенні цього символічного проекту вирізняються випускники Української школи політичних студій Ради Європи.
Організатори: Українська школа політичних студій, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та Дискусійний клуб «Експертна думка».

 

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.