Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 23:26:04

У Чернігів привезуть «Європу у валізі»

18.09.2013   14:30Агенцiя

Дискусійний клуб щодо моделювання європейського майбутнього України у рамках програми-діалогу «Європа у валізі» відбудеться 18 вересня 2013 року у Готельно-туристичному комплексі «Придеснянський» (м. Чернігові, вул. Шевченка, 99а). Початок заходу о 14.30.
 Цьогоріч 4 мобільні групи, представлені молодими експертами з Німеччини, Польщі та України, проводять інформаційно-просвітницьку кампанію у тому числі і на Чернігівщині.
До складу німецько-польсько-української  команди увійшли Александер Сахаров (Дрезденський технологічний університет, ФРН), Верена Бьоніш (Університет Кьольну, ФРН), Гжегож Шимановскі  (Вільний університет Берліну,     м.Варшава, Польща), Матеуш Люфт (Варшавський університет, Польща), Наталія Татарчук (Європейсько-українське енергетичне агентство, м. Київ, Україна), Дарина Барсукова (Технічний університет Чалмерса, м. Гьотенбург, Швеція) та Наталія Сад (МГО «Інтерньюз-Україна», м. Київ, Україна).
Організатори: Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліну та Польська Фундація Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.
На заході буде забезпечено синхронний переклад.
Запрошуємо до участі представників  громадського вектору та державних  установ, молодих активістів, журналістів  та всіх, кому небайдужа заявлена тема.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.