Махно, Рудьковський, Савченко… Кого ще чернігівці бачать у майбутньому парламенті?
12 грудня 2011 року в експертному клубі «Чиста політика» об 11.00 відбудеться презентація результатів опитування громадської думки та настроїв чернігівців в контексті парламентських виборів 2012 року.
Опитування було проведено Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень з 26 листопада по 3 грудня 2011 року. Було опитано 1000 чернігівців з дотриманням методології соціологічних досліджень.
На заході експерти Поліського фонду, спираючись на дані дослідження, розкажуть про проблеми, які турбують чернігівців, довіру до очільників місцевих органів влади, рейтинги політичних партій та окремих потенційних «мажоритарників» в чернігівському окрузі.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.