Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 12:21:54

"Несподівана Америка"

27.08.2013   12:00Агенцiя

Відкриття фотовиставки Івана Дудкіна відбудеться 27 серпня о 10.00 в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка за підтримки Посольства США в Україні. О 12.00 відбудеться майстер-клас з фото-майстерності за його участі.

Іван Дудкін – журналіст, фотохудожник і пристрасний мандрівник. Його фотографії демонструвалися на 67 персональних виставках і мали великий успіх. Його журналістські та фото публікації регулярно з’являються на сторінках журналів «Міжнародний туризм» і «Welcome to Ukraine».

В рамках цього заходу оголошується конкурс фотографій «Українсько-американські зв’язки», переможець якого отримає фотоапарат «Pentax Optio VS-20». Ми чекаємо на ваші оригінальні знімки (роздруковані копії фотографій) з 12 по 25 серпня у ІЦ «Вікно в Америку». Ознайомитися з детальними умовами конкурсу ви можете у секторі документів іноземними мовами.

Контактна інформація: E-mail: libkorwoa@ukr.net, Тел.: 77-42-78

 

Останні новини Чернігівщини

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

Вшановуючи ювілей Лесі Українки

Вшановуючи ювілей Лесі Українки 11:35

25 лютого в день народження видатної української письменниці, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, присвячений відзначенню 150-ї річниці від дня народження відомої далеко за межами України поетеси і культурної діячки.

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради 10:41

26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.