Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 17:00:31

Флеш-моб у вишиванках до Дня Незалежності

24.08.2013   13:30Агенцiя

24 серпня о 13.30 у нижній частині парку, після останнього фонтану, там, де починається дорога до пляжу "Золотий берег", буде утворений живий коридор "Алея Дружби". Чернігівці у вишиванках, узявшись за руки, об’єднаються на честь дня народження країни.
Живий коридор з людей у вишиванках буде називатися символічно АЛЕЯ ДРУЖБИ, так як у ньму візьмуть участь національні меншини різних країн (Німеччини, Нідерландів, Росії, Білорусі, тощо). Усі будуть, звісно, у національному одязі.
Традиція вдягати національний одяг до Дня Незалежності існує у всіх країнах світу. А в Чернігові щороку все більше і більше людей також зустрічають День народження країни у вишиванках - від керівництва міста до звичайних мешканців.
Місце проведення: Чернігів, Центральний парк культури і відпочинку, біля останнього фонтану
Початок о 13.30
Форма одягу: вишиванки, національний одяг

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини