Нарада-семінар з питань "Надання первинної медико-санітарної допомоги населенню в сучасних умовах"
В рамках проведення дня спеціаліста 13 грудня в м. Чернігові відбудеться нарада-семінар з питань "Надання первинної медико-санітарної допомоги населенню в сучасних умовах" за участю провідних спеціалістів НМАПО, Інституту геронтології, Інституту фтизіатрії та пульмонології.
Реєстрація учасників з 09.30.
Початок роботи наради-семінару об 10.00.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Войкова, 25, обласна лікарня, поліклінічне відділення, конференц-зал.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.