Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:33:11

Сорок друга сесія Ніжинської міської ради шостого скликання

15.08.2013   10:00Агенцiя

15 cерпня о 10.00, у великому залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

На порядок денний виноситься 24 питання.

Будуть розглядати бюджетні та земельні  питання, також мова йтиме про розвиток водного господарства м. Ніжина на період до 2021 року, заслухають доповідь начальника МВ УМВС України у Чернігівській області Шипілова О.І. «Про криміногенну ситуацію в м.Ніжині», розглянуть питання про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Комунального лікувально-профілактичного медичного закладу «Ніжинська міська станція швидкої медичної допомоги» та інше.

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.