Арт-канікули
Проект «Аrt-канікули» зробить літнє дозвілля чернігівської дітвори цікавим, творчим, інтелектуальним – таким, де братимуть участь не лише діти, а й дорослі – сусіди, друзі, партнери. Цьогоріч активісти планують завітати на 20 майданчиків Чернігова і зробити дозвілля чернігівської дітвори змістовним, цікавим, інтелектуально насиченим.
Проект реалізується активістами Громадської спілки «Громадська рада м. Чернігова» на чолі з народним депутатом України Валерієм Дубілем та БФ "Європа"
Арт-програма починатиметься завжди о 18:00.
15.08.2013р. четвер – вулиця О.Кошового, 35 (з 18:00 до 20:00 год.)
Останні новини Чернігівщини
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу посадовця медичного закладу, який вимагав хабарі за оформлення лікарняних 14:51
Слідчі Корюківського районного відділу поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо посадовця однієї з лікарень району, який встановив «тарифи» та систематично вимагав від пацієнтів неправомірну вигоду за відкриття лікарняних листів.
Результати перевірки закупівель здійсненої Управлінням освіти Чернігівської міської ради згідно з інструментом «Ukraine Facility» 14:29
Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, в ході перевірки дотримання вимог законодавства у сфері закупівель, під час здійснення закупівлі Управлінням освіти Чернігівської міської ради (яку на 70% профінансовано за рахунок коштів «Ukraine Facility»), досліджено питання дотримання вимог законодавства щодо капітального ремонту їдальні та харчоблоку у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 35 за період жовтень - грудень 2024 року.
Носівські поліцейські відсторонили від керування водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму межу у 17 разів 13:15
Співробітники сектору реагування патрульної поліції Носівського відділення поліції склали на правопорушника адміністративні матеріали за фактом керування автомобілем у нетверезому стані.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:22
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 8 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.