Презентацію книги “Медова Чернігівщина” та дегустацію продуктів бджільництва
До медового Спасу (14 серпня, в народі це свято ще називають Маковій) та професійного свята бджолярів (19 серпня)
світ побачить книга “Медова Чернігівщина” – перше подібне видання в нашій країні. Його презентація відбудеться
12 серпня о 12.00 в садибі “Лікувальна бджілка” (на території Міського парку культури та відпочинку, вул. Кордівська, ліворуч від фонтанів).
Книга “Медова Чернігівщина” розповідає про історію бджолярства на Чернігівщині та про найвідоміших пасічників регіону
(до речі, серед них є й жінки). Видання містить і деякі літературні твори наших земляків, що присвячені бджолам і меду.
Ця книга побачила світ завдяки трудам Валентини Миколаївни Даниленко – голови Обласного товариства пасічників та журналіста
Миколи Георгійовича Будлянського. Її обсяг – близько 200 сторінок, ілюстрована цікавими фото.
Ми приділимо увагу ще й таким питанням:
– Чи справді “Чернігівщина” – одна з найбільш “медоносних” областей. Яким буде цьогорічний “врожай” меду?
– Які проблеми виникають у роботі пасічників і бджолярів?
– Чи відчувають вони підтримку з боку урядовців?
– Що має знати кожен про цілющі властивості меду та продуктів бджолярства?
– За яким принципом “працюють” апі-будиночки в Чернігові?
– Як під час купівлі відрізнити справжній мед від підробки?
З журналістами поспілкуються:
– Валентина Даниленко, голова Чернігівського обласного товариства пасічників;
– Василь Шолох, господар садиби “Лікувальна бджілка”;
– Борис Чаленко та Олександр Брусило, пасічнии з багаторічним досвідом.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
На нас чекає дегустація різних видів меду та продуктів бджільництва!
Просимо завчасно акредитуватися!
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.