Всі на спортивний пікнічок!
Якщо ти любиш спорт і пропагуєш здоровий спосіб життя, Клуб прихильників біатлону імені А. Дериземлі запрошуємо тебе на літній пікнічок, який відбудеться 11 серпня об 11:00 на базі з лижного спорту (СДЮШОР) за адресою: вул. Малиновського, 59
У меню пікнічка:
Веселі естафети, спілкування зі спортсменами у невимушеній атмосфері, смачний клубний куліш.
Із собою обов’язково взяти гарний настрій, підкріпити його командним духом і доправити крапельками любові до біатлону!
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.