Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 12:23:26

Семінар “Конвенція про права інвалідів (КПІ) як інструмент доступу до правосуддя”

30.07.2013   10:00Агенцiя

Громадська організація Чернігівський Центр Прав Людини запрошує представників організацій інвалідів Чернігівщини до участі в семінарі на тему “Конвенція про права інвалідів (КПІ) як інструмент доступу до правосуддя”.

Під час заходу будуть розглянуті наступні теми:
Права і можливості інвалідів мати доступ до системи правосуддя.
Статті Конвенції про права інвалідів (КПІ) з питань доступності та доступу до інформації.
Методи забезпечення доступності системи правосуддя та інше.

Бажаючих прийняти участь у семінарі просимо повідомити контактні особи та зареєструватись до 26 липня 2013 року.
Контактні особи:
Дмитро Підгорний, тел./факс (0462) 67-75-75, pravo@cn.relc.com
Надія Лозбень, моб. телефон 067 439 71 65.

Семінар відбудеться 30 липня за адресою: аудиторія 201, Навчально-методичний центр профспілок, вул. Шевченка 105а, м. Чернігів.
Початок о 10.00.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини