Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 06:12:04

Art-канікули

15.07.2013   18:00Агенцiя

Проект «Аrt-канікули» зробить літнє дозвілля чернігівської дітвори цікавим, творчим, інтелектуальним – таким, де братимуть участь не лише діти, а й дорослі – сусіди, друзі, партнери. Цьогоріч активісти планують завітати на  20  майданчиків Чернігова і зробити дозвілля чернігівської дітвори змістовним, цікавим, інтелектуально насиченим.
15.07.2013 р понеділок – вулиця Рокоссовського, 12 початок о 18:00
Проект реалізується активістами Громадської спілки «Громадська рада м. Чернігова» на чолі з народним депутатом України Валерієм Дубілем та БФ "Європа"
Арт-програма починатиметься завжди о 18:00.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини