Чернігівські підприємці за власний кошт оновлять стародавній Вал
6 грудня о 14.00 у Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція з представниками заповідника “Чернігів стародавній” та чернігівськими підприємцями.
Підприємці вийшли з ініціативою за власний кошт встановити торгові точки на території заповідника, де туристи й чернігівці зможуть придбати сувеніри, вишиванки, вироби місцевих народних майстрів, а також продукти харчування. Проекти торгових точок будуть продемонстровані журналістам. Всі вони виготовлені у стилі, що відповідає народним та історичним традиціям Чернігова.
Також представники ЗМІ зможуть побачити вироби чернігівських майстрів, які будуть пропонуватися до продажу на території Валу.
А ще на гостей заходу чекає фуршет від учасників прес-конфереції, підприємців, які пропонуватимуть свою смачну продукцію на Валу.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.