Презентація Громадської спілки "Громадська рада міста Чернігова"
29 травня о 9:30 у конференц-залі боулінг-клубу «Світлофор» за адресою вул. П'ятницька, 50 відбудеться брифінг, на якому буде презентовано Громадську спілку «Громадська рада міста Чернігова». Орган було створено з ініціативи громади міста Чернігова та в рамках виконання передвиборної програми Валерія Дубіля.
Під час заходу буде поінформовано про мету діяльності Спілки, її функції, органи управління та її склад тощо.
Контактна особа Сокол С. В. (099) 066-48-14
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.