Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 05:04:52

Ігротеки "За крок від дому"

31.05.2013   10:00Агенцiя

До Міжнародного дня захисту дітей Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання та молодіжна громадська організація "МоЦарт" за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради планують проведення комплексу вуличних ігротек «За крок від дому».

Мета заходу: організація змістовного дозвілля дітей різних мікрорайонів міста, святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Ігротеки будуть проводитися 31 травня в дворах житлових будинків біля клубів за місцем проживання:

о 10.00 год.  - спортивний майданчик ЗНЗ № 35, біля клубу "Юніор" (вул. Нефтяників, 1);

о 10.00 год.  - спортивний майданчик ЗНЗ № 11, біля клубу "Берегиня" (вул. Героїв Чорнобиля, 4-а);

об 11.00 год.  - майданчик біля клубу "Чайка" (вул. Серьожникова, 5);

об 11.00 год.  - майданчик між домами за адресою вул. Щорса 9 та 11, біля клубів "Інтелект" та "Клуб ім. Ю.О. Гагаріна";

об 11.00 год. - майданчик біля клубу "Червоні вітрила" (вул. Дзержинського, 8);

об 11.00 год. - майданчик біля клубу "Камертон" та "Джерельце" (вул. Червоногвардійська, 27-а);

об 11.00 год. - майданчик біля клубу "Україна" (пров. Коцюбинського, 5);

об 11.00 год. - майданчик біля клубу "Ровесник" (вул. Дніпровська, 35);

о 15.00 год. - майданчик біля клубу "Юність" (вул. Рокоссовського, 14);;

о 15.30 год. - майданчик біля клубу "Мушкетер" (вул. Серьожникова, 10);

о 16.00 год. - майданчик біля клубу "Щит княжого міста" (вул. Комсомольська, 58);

о 16.00 год. - спортивний майданчик ЗНЗ № 30, біля відділу соціально-профілактичної роботи (50 років СРСР, 16);

о 16.00 год. - майданчик біля клубу "Десна" (вул. П’ятницька, 49).

 

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини