Всеукраїнська акція "ЧИТАЄМО ШЕВЧЕНКА РАЗОМ!" у Чернігові.
22 травня о 19.00 біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку в Чернігові на Валу відбудуться Шевченкові читання, які організовують Всеукраїнський комітет захисту української мови, Мистецьке об'єднання "Остання Барикада", КМЦ «інтермеццо» та наші друзі та партнери.
Цього року до Всеукраїнської акції долучився і Чернігів.
Організатори:
Всеукраїнський комітет захисту української мови
Мистецьке об’єднання "Остання Барикада"
КМЦ «Інтермеццо»
Контакти: Олександр Ясенчук (063) 236-18-03
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.