Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 04:13:03

Презентація результатів моніторингу та експертизи стану виконання вимог антикорупційного законодавства та здійснення антикорупційної політики в Чернігові та області

23.04.2013   12:30Агенцiя

23 квітня 2013 року о 12.30 відбудеться прес-конференція протягом якої будуть представлені узагальненні результати 1-го комплексного моніторингу та експертизи стану виконання вимог антикорупційного законодавства та здійснення антикорупційної політики в м. Чернігові та Чернігівській області в діяльності Чернігівської ОДА, міського голови Чернігова та міської ради Чернігова.
Під час прес-конференції будуть представлені:
– результати експертного опитування щодо оцінок стану виконання антикорупційного законодавства в роботі Чернігівської ОДА, міського голови та міської ради Чернігова (відкритість органів влади, політична воля до реагування на корупційні ризики та їх попередження, факти конфлікту інтересів, декларування доходів тощо);
– оцінки ефективність реалізації антикорупційної політики та рейтинг органів державної влади та місцевого самоврядування Чернігівщини щодо внеску у боротьбу з корупцією;
– стан реагування органів влади на надані пропозиції щодо усунення та попередження корупційних ризиків та підвищення ефективності антикорупційної політики в роботі Чернігівської ОДА, міського голови та міської ради Чернігова.
Організатор: Чернігівський обласний осередок ВМГО “Демократичні перетворення України”.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Миру, 33, готель “Україна”, конференц-зал, 4 поверх
Для участі в прес-конференції просимо зареєструватися до 12.00 22 квітня (понеділок) надіславши повідомлення на е-mail: project55@ukr.net В разі питань дзвоніть: 050 382 4661
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.