Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 07:21:50

Презентація результатів моніторингу та експертизи стану виконання вимог антикорупційного законодавства та здійснення антикорупційної політики в Чернігові та області

23.04.2013   12:30Агенцiя

23 квітня 2013 року о 12.30 відбудеться прес-конференція протягом якої будуть представлені узагальненні результати 1-го комплексного моніторингу та експертизи стану виконання вимог антикорупційного законодавства та здійснення антикорупційної політики в м. Чернігові та Чернігівській області в діяльності Чернігівської ОДА, міського голови Чернігова та міської ради Чернігова.
Під час прес-конференції будуть представлені:
– результати експертного опитування щодо оцінок стану виконання антикорупційного законодавства в роботі Чернігівської ОДА, міського голови та міської ради Чернігова (відкритість органів влади, політична воля до реагування на корупційні ризики та їх попередження, факти конфлікту інтересів, декларування доходів тощо);
– оцінки ефективність реалізації антикорупційної політики та рейтинг органів державної влади та місцевого самоврядування Чернігівщини щодо внеску у боротьбу з корупцією;
– стан реагування органів влади на надані пропозиції щодо усунення та попередження корупційних ризиків та підвищення ефективності антикорупційної політики в роботі Чернігівської ОДА, міського голови та міської ради Чернігова.
Організатор: Чернігівський обласний осередок ВМГО “Демократичні перетворення України”.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Миру, 33, готель “Україна”, конференц-зал, 4 поверх
Для участі в прес-конференції просимо зареєструватися до 12.00 22 квітня (понеділок) надіславши повідомлення на е-mail: project55@ukr.net В разі питань дзвоніть: 050 382 4661
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.