Загальні звітно-виборні збори чернігівського міського об'єднання "Просвіти"
18 квітня відповідно до рішення правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка пройдуть загальні звітно-виборні збори чернігівського міського об'єднання "Просвіти".
В порядку денному -- завдання просвітян в нових політичних умовах, звіт голови Надії Галковської та правління, вибори нового керівництва міської організації. За даними правління міське товариство нараховує більше 120 членів.
Збори пройдуть у літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.
Початок реєстрації -- з 16.30.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.