Тренінг "Молодіжний працестарт"
Команда Клубу молодого політолога рада запросити Вас на тренінг "МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦЕСТАРТ"!
21 квітня в дискусійному клубі "Експертна думка" з 10-ої по 17-у годину Вас чекає:
- 3 майстер-класи по 90 хв.
- Основи ефективного працевлаштування;
- Секрети вдалого бізнес-проекту;
- Неформальне спілкування з кращими бізнесменами Чернігова.
- Кава, Чай, Обід
- Фото/відео зйомка
Оргвнесок 25 грн.
Деталі за телефоном: 093 118 99 42 (Олександр)
А також в соц. мережах:
http://vk.com/event52460413
http://www.facebook.com/KMPcl
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.