Музична школа ім. Вільконського запрошує на концерт
10 квітня в Чернігові відбудеться звітний концерт учнів та творчих колективів музичної школи № 1 ім. Вільконського «Зберігаючи традиції – створюємо майбутнє».
Початок концерту о 17.00. Вхід вільний.
З огляду на відзначення в наступному році 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, до концертної програми включено виконання його творів. За словами директора школи, заслуженого працівника культури України Ольги Астаф’євої, саме виконанням творів на вірші Кобзаря буде достойно вшановано його пам'ять. Також концерт включає твори класичної музики.
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34
З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.
28 липня: цей день в Україні і світі 07:58
День 1615 Російська агресія - Day 1615 Russian aggression
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.