Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 06:51:15

Прес-конференція в місці загрози паводкових вод населеним пунктам

10.04.2013   11:00Агенцiя

Об 11:00 10-го квітня поблизу с. Рудня Чернігівського району, де є загроза виходу води за межі водойми з послідуючим підтопленням населеного пункту,  відбудеться прес-конференція керівництва Управління ДСНС України у Чернігівській області з питань реагування рятувальників у разі виникнення надзвичайних ситуацій, що пов'язані з проходженням повені, паводку та льодоставу.
Під час прес-конференції будуть відпрацьовані дії рятувальників щодо проведення розвідки місцевості, пошуку та рятування людей в місцях підтоплення, відкачки води та підриву льодяних заторів.
Тривалість проведення прес-конференції - 1 год. 30 хв.

Акредитація журналістів триває до 15:00 09 квітня 2013 року у відділі роботи із ЗМІ та громадськістю Управління ДСНС України у Чернігівській області за тел. (04622) 65-25-43.

Реєстрація журналістів триватиме з 10:00 до 10:30 10 квітня 2013 року (Чернігівський район, в'їзд у с. Пакуль).

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини