ІV дитячо-юнацька гра КВК "Веселий пінгвін"
12 квітня в Чернігові в актовому залі Коледжу економіки і технологій ЧДТУ відбудеться ІV дитячо-юнацька гра КВК «Веселий пінгвін» серед команд клубів за місцем проживання. Початок о 15.00.
Організатором заходу є комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради. Проведення заходу стало можливим за сприяння відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та Коледжу економіки і технологій ЧДТУ.
КВК серед дитячих збірних команд клубів за місцем проживання проводиться вже четвертий рік поспіль. Захід став улюбленим для педагогічного колективу і вихованців Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.
Команди клубів протягом усього березня старанно та наполегливо готувалися до гри. Цього року темою гри став вислів «КВК 2013 – гарна прикмета».
У грі змагатимуться наступні команди:
- команда «ОБА-НА!» (збірна клубів «Джерельце», «Чайка» та «Мушкетер»);
- команда «Ударені током» (збірна команда клубів «Берегиня» та «Камертон»);
- команда «Та ти шо?» (збірна команда відділу соціально-профілактичної роботи та клубу «Україна»);
- команда «Адреналін» (збірна клубів «Червоні вітрила», «Десна» та «Юніор»);
- команда «Умма-а-а персики!» (збірна клубів «Юність» та «Фортуна»);
- команда «Смішарики» (збірна клубів «Інтелект», «Щит княжого міста», «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна» та «Ровесник»).
Командам буде запропоновано позмагатися у наступних конкурсах:
- «Домашнє завдання» - підготовлений виступ за темою гри.
- «Демотиватор» - новий конкурс, у якому команди повинні будуть вигадати жартівливі вислови-підписи під веселими фотографіями.
Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання запрошує всіх бажаючих відвідати ІV дитячо-юнацьку гру КВК «Веселий пінгвін».
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.