Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:26:51

Прес-конференція "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?"

28.03.2013   12:00Агенцiя

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 28 березня 2013 р. о 12.00 в Експертному клубі "Чиста політика" проведе прес-конференцію "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?" у рамках проекту "Майбутні вчителі на шляху формування правової освіти та громадянської позиції учнівської молоді".
Ольга Різенко, менеджер проекту, озвучить саму концепцію проектної діяльності.
Максим Корявець, менеджер проектів Поліського фонду, розкаже про тренінг "Учень-громадянин", а також поділиться досвідом, перейнятим у рамках проекту "Ми громадяни. Ми європейці" (Центр європейської співпраці).
Виступить також Валерій Семенець, представник Відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради.
Метою проекту є поширення демократичних цінностей шляхом залучення випускників педагогічного університету м. Чернігова до серії тренінгів щодо формування в учнівської молоді громадянської позиції та навиків, пов'язаних з участю в суспільному житті.

Останні новини Чернігівщини

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.