Чи перестали палити в Чернігівських кафе після 16 грудня 2012 р.?
Протягом грудня 2012 – лютого 2013 року було проведено моніторинг біля 70 закладів ресторанного господарства на наявність порушень норм Закону, що обмежує паління в кафе, барах, ресторанах.
На прес-конференції Ви дізнаєтесь результати моніторингу, матимете можливість поспілкуватися з представником інспекції по захисту прав споживачів (даний орган має право штрафувати заклади ресторанного господарства за порушення норм від 2000 до 10000грн.), представником обласного управління міліції, та представником Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», який розповість про ситуацію в цілому по Україні.
Запрошуємо журналістів на прес-конференцію, яка відбудеться 21 лютого о 14.00 в конференц-залі готелю «Україна» (проспект Миру, 33, IV поверх).
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression