Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 03:45:02

Міжнародний Форум на тему «Ревіталізація* в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».

19.02.2013   11:00Агенцiя

В період з 18-21 лютого 2013 року в Чернігові відбудеться Міжнародний Форум в рамках транскордонного співробітництва на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».
Передбачено участь у форумі делегації з м.Познань (Польща), Республіки Білорусь та Росії,  Київського інженерно-будівельного універсітету
Мета форуму. Знайомство зі світовими тенденціями ревіталізації в урбаністиці та  інтеграція молоді Чернігова та областей «Єврорегіону» в проектування ревіталізації бувших промислових територій Чернігівщини. Розширення  в транскордонному співробітництві Єврорегіону «Дніпро»  контактів співпраці  в малому та середньому бізнесі

План роботи:

19 лютого (місце проведення - конференц-зал Чернігівської обласної Ради)

11-00 - Пленарне засідання Міжнародного форуму «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та  тенденції» (доповіді, обговорення)

14-45 - Круглий стіл на тему:  Вплив урбаністики на роль міста в глобальному світі

20 лютого (місце проведення - виставковий зал Технопарку «Ремзавод», пр. Миру,194)

10-00 - інтерактивна  організаційно-творча гра студентської молоді з проектування ревіталізації в Чернігові

Додаткова інформація
В рамках співпраці з  м.Познань (Великопольске воєводство, Польща), яке розпочато  владними структурами Чернігівщини з 2003 року,  Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор»  впродовж 10 років є ініциатором  і організатором спільних заходів з польськими партнерами: організація візитів з метою вивчення досвіду та встановлення контактів співпраці; проведення круглих столів та культурно-освітніх заходів, та інше.
В 2012 році проводилась  активна співпраця з кафедрою архітектури технологічного  університету м. Познань. Ними розроблено архітектурні проекти-пропозиції ревіталізації помислових підприємств та представлені   в 70 плакатах  (А1) для обговорення в Чернігів. Під час Міжнародного Форуму відбудеться  презентація проектів розробниками.

ДОВІДКА
*Ревіталізація (від лат. re ... — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) — поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття Ревіталізація використовують у медицині, архітектурі і техніці.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.