Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 02:23:17

"Чернігівщина експертна": вісім років поспіль

01.02.2013   11:00Агенцiя

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Експертного клубу "Чиста політика" 1 лютого об 11.00 традиційно представить результати щорічного опитування "Чернігівщина експертна-2012".
Дослідження проводиться Поліським фондом вісім років поспіль. Цьогоріч в опитуванні взяли участь 98 експертів. Серед них: керівники та активісти громадських організацій, обласних та міських осередків політичних партій, керівники органів влади та представники засобів масової інформації.
Експерти дали оцінку суспільно-політичній та економічній сферам Чернігівщини, висловили думку з приводу розвитку медіа та громадянського суспільства в регіоні упродовж 2012 року.
У рамках заходу будуть названі органи влади, засоби масової інформації, громадські організації та політичні партії, що істотно вплинули на ситуацію в регіоні протягом 2012 року.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».