Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 01:15:57

41 сесія Прилуцької міської ради

31.01.2013   09:30Агенцiя

На розгляд сесії вносяться наступні питання:
1.Про виділення коштів.
2.Про зміни бюджетних призначень міського бюджету.
3.Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м.Прилуки на 2011-2012 роки.
4.Про роботу виконавчого комітету міської ради за ІV квартал 2012 року.
5.Про відзначення 70-ї річниці визволення міста Прилуки, 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
6.Про ліквідацію комунального закладу “Прилуцька міська станція швидкої медичної допомоги”.
7.Про затвердження Статуту комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцька центральна міська лікарня” у новій редакції.
8.Про призначення голови комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та голови комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики.
9.Про продовження договору оренди земельної ділянки та внесення змін до рішення міської ради.
10.Про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 38 сесії міської ради 6 скликання від 29 листопада 2012 року.
11.Розгляд зауважень та пропозицій депутатів міської ради

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини