Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 07:34:04

Круглий стіл на тему “Подолання кризи в Чернігівській обласній організації ФСТ “Україна”

24.01.2013   11:00Агенцiя

24 cічня об 11:00 в дискусійному клубі “Експертна думка ” (вул. Полуботка, 6-А) відбудеться круглий стіл на тему “Подолання кризи в Чернігівській обласній організації ФСТ “Україна”.
Учасники круглого столу (керівництво ФСТ “Україна” та інших спортивних товариств, директори та викладачі спортивних шкіл, представники профільних управлінь Чернігівської обласної державної адміністрації та міської ради )спробують з’ясувати, чому сьогодні занепадає раніше процвітаюче товариство і намагатимуться знайти шляхи подолання кризи спортивного осередку, що сьогодні в важких умовах готує для країни майстрів спорту та майбутніх олімпійських чемпіонів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.