Виставка “Пом’яни, Господи, жертв Катастрофи і героїв її”
До Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського підготував виставку “Пом’яни, Господи, жертв Катастрофи і героїв її”.
На ній представлені ритуальні речі, фотографії, книги та документи, що належали чернігівським євреям; документи періоду окупації, фото розкопок на місці розстрілу в Березовому Рові.
Окремий розділ присвячений Праведникам, які, ризикуючи власним життям, рятували єврейські сім’ї, та євреям – учасникам Другої світової війни.
Відкриття виставки відбудеться 25 січня о 12 годині у приміщенні військово-історичного музею.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.