Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 03:05:43

Круглий стіл “Свобода мирних зібрань: Європейські принципи та українські реалії”

25.01.2013   10:00Агенцiя

25 січня о 10:00 в Експертному клубі “Чиста політика” (вул. Полуботка, 6А) відбудеться круглий стіл “Свобода мирних зібрань: Європейські принципи та українські реалії” організований Всеукраїнською Ініціативою “За мирний протест!” та Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Національного Демократичного Інституту.
Серед гостей круглого столу будуть голова правління ВГО “Інститут Республіка” Володимир Чемерис, заступник голови ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” Михайло Лебедь, член Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Михайло Каменєв.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини