Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:09:25

Cіверський інститут регіональних досліджень відзначає своє 10-річчя

17.11.2011   15:00Агенцiя

Міська громадська організація, засновниками якої є викладачі місцевих вищих навчальних закладів, науковці-гуманітарії, відзначає 10 років від часу свого заснування.

Поява ідеї Сіверського інституту регіональних досліджень була зумовлена прагненням його ініціаторів (Володимир Бойко, Дмитро Гринь, Юрій Паперний, Олександр Кухарук, Сергій Лепявко, Олександр Тарасенко та інші) поєднати свої інтелектуальні та організаційні можливості, аби пожвавити наукове життя на Чернігівщині, надати йому нових організаційних форм.

Метою діяльності Інституту проголошувалося проведення незалежних наукових досліджень в галузях гуманітарних та політичних наук, сприяння становленню громадянського суспільства, розвитку науки, освіти, мистецтва; поширенню наукової інформації в українських та іноземних засобах масової інформації, насамперед в мережі Інтернет, пропаганді історико-культурної спадщини, задоволенні потреб громадськості в друкованій продукції; наданню громадянам та юридичним особам інформаційної та іншої підтримки.

Час дещо змінив первісні підходи. Залишилося два ключові напрями діяльністі, заради яких і сторювалася організація – науковий та громадсько-просвітницький, додався новий – бібліотечна справа, між якими доволі важко іноді провести паралелі. У змістовному плані діяльності значний обсяг займає європейська тематика. Додалася й низка нових форм діяльності, серед яких: видавнича, проведення відеоконференцій, публічних заходів за межами аудиторій (наметове містечко), створення документальних фільмів.

Відзначення першого 10-ліття діяльності громадської організації – це можливість підбити певні підсумки, зробити окремі висновки та узагальнення, проаналізувати досягнення та недоліки, накреслити шляхи на майбутнє.

Детальніше про діяльність громадської організації можна дізнатися за посиланням: http://monitor.cn.ua/ua/monitoring/980

Урочисті збори Сіверського інституту регіональних досліджень, присвячені 10-й річниці його утворення, відбудуться 17 листопада 2011 року.

Початок заходу в 15.00.

Місце проведення: аудиторія № 3 Центру підвищення кваліфікації (Будинок обласної ради – пр-т Миру, 43, 1-й поверх).

Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.