Презентація унікального літературного проєкту “Слідом за #Голосами”
Запрошуємо на презентацію унікального літературного проєкту, який мандрує містами України, “Слідом за #Голосами”. Представлятиме його директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець, яка є кураторкою проєкту.
Проєкт “Слідом за #Голосами” об’єднав талановитих авторів з усієї України, які через свої прозові та поетичні твори розкривають важливі теми війни, миру та людської стійкості. Тетяна Пилипець презентуватиме антологію військових письменників.
Чекаємо на вас 10 жовтня об 11.00 у ЦБ ім. М.М. Коцюбинського
З повагою, чернігівська міська ЦБС
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression