Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 01:13:18

Підведення підсумків та нагородження дипломантів обласного конкурсу творчих робіт «Чернігівщина туристична очима дітей».

27.09.2024   15:00Агенцiя

Запрошуємо на підведення підсумків та нагородження дипломантів обласного конкурсу творчих робіт  «Чернігівщина туристична очима дітей».
Чернігівщина є одним із привабливих для туристів регіонів України, який славиться своєю мальовничою природою, неповторними пам’ятками архітектури, цікавими легендами, оригінальними видами ремесел та місцевими смаколиками. І ця тема не змогла залишити байдужими учасників конкурсу, яких об'єднує загальне бажання – щоб всі хто побачить їхні роботи, не просто милувалися ними, а мали бажання особисто побачити це все на власні очі.
 Конкурс, організований Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з нашим музеєм,  проводився з 27 квітня 2024 роки до 31 серпня 2024 року .  На виставці робіт учасників-фіналістів було представлено 72 роботи.  Вік авторів від 6 до 17 років, і серед них є не тільки жителі Чернігова, Прилук, Козельця, але й дівчата-художниці з Тернопільщини та сестри, які переїхали на Чернігівщину з опаленого війною Херсону. Розмаїттю обраних сюжетів та дитячої фантазії немає меж.
Захід  відбудеться  27 вересня о 15.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.