Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 19:39:16

Відкриття виставки авторської графіки “Мальована прогулянка Черніговом” та іншими книжками Олени Грицюк”

20.09.2024   15:00Агенцiя


Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати виставку авторської графіки “Мальована прогулянка Черніговом” та іншими книжками Олени Грицюк”.
Олена Грицюк – талановита архітекторка з Чернігова, членкиня Чернігівського народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра», авторка декількох збірок поезій та прози. Мисткиня ілюструє як власні твори, так і  інших авторів, серед яких  Володимир Ільїн та Валентина Меркулова.    
 На виставці представлені чорно-білі ілюстрації до власного щоденника пані Олени «Чернігів-2022. Війна цивільними очима» (видавництво «Ранок»,  м. Харків).  Більш точно білі на чорному –  світлі плями серед  мороку та трагедій. І поряд ілюстрації, присвячені красі Чернігова та Прилук («мальовані прогулянки»), портрети сучасників.

Відкриття 20 вересня  2024 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (відділ сучасного мистецтва).     Довідки за тел.: 050-7221911

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини