Майстер-класи проєкту «Український левик кобри не боїться»
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує представників ЗМІ відвідати майстер-класи проєкту «Український левик кобри не боїться», що реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.
28.08.2024
12:00 та 15:00
Майстер-клас Тетяни Стадниченко (м. Чернігів) з петриківського розпису.
29.08.2024
12:00
Майстер-клас Маріанни Ваценко (м. Чернігів) з петриківського розпису.
31.08.2024
11..00 та 15.00
Майстер-клас Яни Власенко (м.Київ) з самчиківського розпису.
Коротка інформація про авторів – у наших анонсах на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/
Адреса: м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір ПідВал.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.