Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:55:39

Молитвою за мир і єдність, вшануванням пам’яті усіх поколінь борців за волю і свободу нації Чернігівщина відзначає 27-му річницю незалежності України

25.08.2018   10:01Агенцiя

24 серпня, відзначається найвеличніше свято всього українства - День Незалежності України. Шлях до свободи для нашого народу був важким і тернистим, сповнений самовідданої боротьби з внутрішніми чварами та зовнішніми ворогами.

У святкових заходах, присвячених 27-й річниці відновлення незалежності нашої країни та 100-річчю відродження української державності, разом із громадою взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, в.о. голови облдержадміністрації Юлія Свириденко та заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, заступники Чернігівського міського голови Сергій Фесенко та Олександр Ломако, депутати обласної ради, керівники релігійних організацій, представники силових структур, ветеранів, творчої інтелігенції, державних установ, громадських організацій, національно-культурних товариств.

Розпочалося відзначення знаменної в історії нашої країни дати з урочистого молебня у храмі Святої Великомучениці Катерини, який провів його настоятель, cекретар Чернігівської Єпархіїї Української Православної церкви Київського Патріархату, протоієрей Роман Кіник.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».