Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:45:11

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.06.2013   11:55Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 червня по 08 годину 22 червня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 9 пожеж, з яких 7 в житловому секторі, 1 сміття та 1 сухої трави.

1. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Черняхівка 21.06.2013 року о 06 год. 50 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 20000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

2. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Незалежності, біля буд. 9 О 12 год. 50 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,003 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Гужівка О 14 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено 1 т грубих кормів, частину покрівлі та перекриття, пошкоджено стіну. Причина - дитячі пустощі з вогнем онука господарки Іллюшка Богдана, 2002 р.н. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.


4. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Гірськ О 15 год. 54 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

5. Пожежа сміття Чернігівський район, біля с. Смолин О 16 год. 22 хв. сталася пожежа сміття на площі 0,8 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Комсомольська О 16 год. 46 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється.  Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. 1-го Травня О 17 год. 33 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 60 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 450000 грн.


8. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Берегова О 20 год. 25 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збиток встановлюються.


9. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Любечанинів О 23 год. 01 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн.

 

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.