Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 квітня по 08 годину 17 квітня 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 1 на транспорті. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Сиберіж 16.04.2014 року сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено меблі. На місці пожежі виявлено тіло господаря. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 100 грн. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі м. Семенівка, вул. Богдана Хмельницького О 15 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
3. Пожежа автомобіля Носівський район, с. Козари О 19 год. 55 хв. сталася пожежа автомобіля ЗАЗ 968М, 1982 р.в. Вогнем знищено автомобіль. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі в салоні автомобіля. Збиток встановлюється.
Виявлення та знищення ВНП:
О 13 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС у Чернігівській області знищено мінометну міну калібром 50 мм часів ВВв яку було виявлено 15.04.2014 року при проведенні земляних робіт за адресою: Борзнянський район, с. Високе. Також знищено 1 артилерійський снаряд калібру 105 мм, який було виявлено піротехніками, під час обстеження прилеглої території.
Інші повідомлення:
О 22 год. 10 хв. у м. Чернігові по вул. Мстиславська у власній квартирі в непритомному стані знаходилась гр. Д., 1938 р.н. Для надання допомоги залучалось відділення 2 ДПРЧ на автодрабині.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.