Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 квітня по 08 годину 18 квітня 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Погорільці О 06 год. 00 хв. 17.04.2014 року сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Коропський район, с. Краснопілля О 13 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду, пошкоджено 2 кв. м перекриття будинку. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму
80 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Андріївка В 00 год. 13 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Тур'я В 00 год. 26 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Причина та збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 3000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі Корюківський район, с. Буда В 00 год. 29 хв. сталася пожежа житлового будинку та господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю, веранду та покрівлю будника. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі смт Козелець, вул. Даневича О 02 год. 42 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв. м, пошкоджено перекриття на площі 10 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.