Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:43:02

Ветеранський день веслувальників у Чернігові. ВІДЕО

05.08.2014   14:07Агенцiя

Свято, яке відбувається в Чернігові вже 60 років — день ветеранів веслування – цього разу присвячене не тільки спортивній боротьбі, а й боротьбі за майбутнє дитячо-юнацької спортивної школи. Попри кримінальні провадження й рішення судів проблема закладу не вирішується роками, а тренери працюють на ентузіазмі – 7-й місяць без зарплати.

На Десні, у веслувальників (за традицією – у першу суботу серпня) – ветеранський день. Це не тільки звучить по-військовому. По суті ветеранам спорту поряд з молодими спортсменами – веслувальниками на байдарках і каное – доводиться, хоч і в мирному Чернігові, теж захищати свою землю й майбутнє. 7-й місяць тренери дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» — колишньої СДЮШОР з веслування — не отримують зарплати, але регулярно проводять заняття з дітьми, до того ж самотужки ремонтують човни, весла й інше обладнання.

Більше того: якщо раніше тренерів школи звільняли поодинці, то тепер над усім колективом нависла загроза повного скорочення. Керівництво закладу посилається на відсутність фінансування, але до цього якраз і призвело послідовне впродовж кількох років виживання тренерів з роботи.

Ветерани-веслувальники, які щороку приходять на ці змагання вже 60-й сезон, не тільки обмінюються досвідом, а й разом з молодими колегами борються за школу.

Ця ситуація тим більше разюча, що тут-таки поряд на березі Десни розташована база ДЮСШ № 1 міського управління освіти, яка нормально працює. Тренери й батьки звертаються до органів влади – в тому числі й області та міста – за допомогою.

При всіх проблемах, які вони давно й чудово знають – аж до нюансів з фінансуванням – діти продовжують тренуватися й у порівнянні з морськими таборами й санаторіями віддають перевагу Десні: тренуванням на свіжому повітрі, зборам і походам на байдарках і каное.

Неодноразово ми поверталися до проблеми веслувальної бази на Десні, і готові надати можливість висловитися усім зацікавленим сторонам, аби сприяти порятунку спортивної школи, її збереженню для юних чернігівських спортсменів.

chodrk.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини