«Влучність та майстерність: чернігівські стрільці — серед кращих на чемпіонаті України у Вінниці»
З 06 червня у Вінниці проходить чемпіонат України серед спортсменів 2007 р.н. зі стрільби кульової.
У змаганнях беруть участь 206 учасників з 10 областей України та міста Києва, з них 96 дівчата та 110 юнаки.
Кравець Дмитро – І особисте місце у вправі ГП-11а;
Шимко Мирослава - І особисте місце у вправі ГП-11а, та ІІ особисте місце у вправі ГП-12;
Мартинюк Олександра - ІІ особисте місце у вправі ГП-11а, та ІІІ особисте місце у вправі ГП-12;
У вправі РМ-мікст команда у складі Кравця Дмитра та Шимко Мирослави посіла ІІ місце.
Спортсмени є вихованцями ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради.
Тренери: Шаповалов Вадим, Самохіна Катерина та Авраменко Галина.
Костомаров Андрій, Рубан Арсеній, Новик Павло вибороли ІІ командне місце у вправі ПП-3.
Спортсмени є вихованцями КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів ЧОР.
Тренують спортсменів Андрій Копоть та Марта Мозгова.
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Виконком: схвалений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І півріччя 2025 року 13:49
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 серпня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І півріччя 2025 року.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі.

Службове житло для лікарів, які працюють у сільській місцевості: як отримати 11:05
Лікарі та інші медичні працівники, які працевлаштувались в комунальних медзакладах сільських населених пунктів на пріоритетні вакансії, можуть отримати службове житло на час роботи. Купівлю житла фінансує держава.
Експорт товарів за кордон й інвестиційні проєкти: як працює бізнес на Чернігівщині в часи війни 10:42
Попри намагання росії знищити, зокрема, підприємства області, бізнес Чернігівщини вистояв. І жодне велике підприємство не релокувалося повністю. Більше того, можна говорити про позитивні показники експорту й інвестиції.
Інвестиції в освіту Чернігівщини: що зміниться в школах і профтехах вже цього року 10:39
У поточному році держава інвестує близько 630 млн гривень в облаштування захисних споруд. Усього – 15 об’єктів у десяти громадах.