Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
Спортсмени з Чернігівської області продемонструвала високий рівень підготовки та вибороли 1 «золоту» та 7 «бронзових» медалей:
Вовченко Володимир І місце з бігу на 400м та ІІІ місце у змішаній естафеті 4 на 400м, вихованець КПНЗ ДЮСШ «Атлет», тренують спортсмена Вятіорець Сергій та Дворников Андрій;
Дергозій Кирило ІІІ місце зі штовхання ядра 5 кг, вихованець КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів ЧОР, тренер Таратухіна Надія;
Москаленко Анастасія ІІІ місце зі стрибків у висоту, вихованка ДЮСШ місто Мена, тренет Терпицька Ірина;
Макаренко Єлізавета ІІІ місце з семиборство, вихованка ДЮСШ місто Прилуки, тренер Бобровська Олена;
Милейко Анастасія ІІІ місце у змішаній естафеті 4 на 400м, вихованка КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ЧМР, тренери Беркут Наталія та Шульга Євгенія;
Донець Кіра ІІІ місце у змішаній естафеті 4 на 400м, вихованка КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ЧМР, тренери Дворников Андрій та Шульга Євгенія;
Примаков Кирило ІІІ місце у змішаній естафеті 4 на 400м, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ЧМР, тренери Дворников Андрій та Шульга Євгенія.
Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34
Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.
На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13
В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.
У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41
Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.
Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.